STARSKY & HUTCH

Ameerika Ühendriigid, 2004
lavastaja: Todd Phillips
osades: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Vince Vaughn

starsky_hutch_poster

Lugu: Kaks vastandlikku politseinikku Ken “Hutch” Hutchinson (Wilson) ja Dave Starsky (Stiller) püüavad paljastada kohaliku narkoparuni musta äri.

Kuidas oli: Mingil telekanalil (võib-olla on see TV3, aga pead ei anna) jooksis, ja võib-olla jookseb siiani, hilisõhtuti 70ndate detektiivisari Starsky ja Hutch. Ja öösel uimase peaga oli see väga mõnus sari, mida enne magamaminekut vaadata. Samuti mulle enamasti meeldivad need kaks-vastandlikku-politseinikku filmid. 48 Tundi, Surmarelvad, Tipptunnid, Bad Boysid- kõik nad on vaadatavad ja lihtsalt allaneelatavad filmid, mida on üsna mõnus väsinuna vaadata. Ei pea filmi ajal mõtlema ja vahest saavad nad isegi mul muige suule. Starsky ja Hutch siiski nii hea polnud. Suurt rolli mängis muidugi see, et filmis mängivad kõige ebanaljakamad komöödianäitlejad. No härrased Wilson, Stiller ja Vaughn lihtsalt ei ole naljakad. Ja kui neile veel lisada iga 14-aastase poisi onaneerimisobjekti Carmen Electra ja räppar Snoop Doggi, siis saabki kokku ühe andetute näitlejate kamba. 
Sama andetu oli ka stsenaarium. Nii kuradi klassikaline politseilugu, mis püüdis olla retrohõnguline. Aga seegi ei õnnestunud teps mitte.
Aga noh, olen ka hullemaid filme näinud. 

2/5

 

starsky-hutch1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: