GHOST TOWN

Ameerika Ühendriigid, 2008.
lavastaja David Koepp.
osades Ricky Gervais, Greg Kinnear, Tea Leoni jt.ghost-town-poster

Keset Atlandi ookeanit, täpselt seal, kus sõidavad läbi Inglismaalt Ameerika Ühendriikidesse sõitvad reisilennukid ,on energiasammas, mis imeb märkamatult inimestest välja nende ande. Kuidas muidu seletada tõika, et peaaegu mitte ükski Briti saartelt pärit komöödianäitleja ei suuda Ühendriikides teha normaalset filmi ning nad on seal iseenda haledad varjud. Kõigepealt läks seda teed minu üks lemmik komöödianäitleja Simon Pegg. Nüüd paistab, et sama rada tallab minu teine lemmik Ricky Gervais. Ma loodan, et vähemalt Martin Freeman jäetakse mulle alles.

Aga filmist siis paar sõna. Kibestunud ning inimesi mitte salliv hambaarst Bertram (Gervais) läheb lihtsale operatsioonile, mis läheb natuke valesti ja mees langeb seitsmeks minutiks koomasse. Taas meelemärkusele tulles avastab Bertram, et ta näeb surnuid inimesi. Sadade kahe maailma vahele kinni jäänud inimeste hulgast käib mehele eriti närvidele Frank (Kinnear), kes lubab teda nii kaua kummitada kuni Bertram aitab tal oma lesestunud naise Gwen (Leoni) uuest mehest lahku ajada. Pika keelitamise peale hambaarst nõustub ülesandega, kuid peagi tekivad Gweni ja Bertrami vahel tunded.

Ja täpselt selline film ongi. Nalja ei saa ja üllatusi pole. Klassikaline keskpärane romantiline komöödia, mis aasta pärast on unustatud.

ghost-town

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: