LESBIAN VAMPIRE KILLERS

lesbian_vampire_killers_poster Lesbian Vampire Killers

Ühendkuningriigid

2009

lavastaja Paul Claydon

osades Paul McGann, James Gorden, Mathew Horne jt.                    

halb

Kui keegi paneb linateose nimeks Lesbivampiiride tapjad, siis on ainult kaks võimalust milline see film on: ülilahe või ülisitt. Samas kui filmi peategelasteks on kaks Briti telekomöödia tähte sarjast Gavin ja Stacey, James Corden ja Mathew Horne, siis oleks justkui lootust, et tegu on geniaalselt naljaka suutäiega. Võta näpust. 

Lugu ise on üsna klassikaline: Kaks sõpra, Fletch ja Jimmy otsustavad ühel igaval ja töötul päeval minna matkama Kesk-Inglismaal asuvasse Norfolki linna. Kohe esimesel päeval saavad nad jackpoti, kui kohtuvad rinnakate naisüliõpilastega, kes tulid samasse väikekülla pidu panema ja oma folklooriõpingute tarbeks kohalikku vampiiripärimust uurima. Kuid peagi kaotab õhtu kontrolli, sest pidutsevat seltskonda ründavad lesbivampiirid.

Kohe peab ära mainima, et lesbivampiirid oma lesbilisust välja ei näita. Ühe korra küll tuli üks kirestseen, aga seegi oli niisama mage nagu ülejäänud film. Naljad oli lamedad, stoori etteaimatav ja igav, näitlemine keskpärane. Rõvedalt oli matkitud Briti edukaimat horrorkomöödiat Shaun of the Deadi. Kasvõi peategelased oli füüsiliselt ja jutult üpris sarnased sealses filmis näidelnud Pegg/Frost duoga. Briti filmikriitikudki peavad filmi vaat et läbi aegade halvimaks sealmail tehtud horrorkomöödiks. Feil värk ühesõnaga.lesbian-vampire-killers

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: