THE HAUNTING IN CONNECTICUT

Connecticutis kummitabThe haunting in Connecticut

Ameerika Ühendriigid

2009

lavastaja Peter Cornwell

osades Virginia Madsen, Martin Donovan, Elias Koteas, Amanda Crew, Kyle Gallner, Sophi Knight, Ty Wood, Erik J. Berg jt.

halb

Järgnev jutt on pärit salajastest USA kloonimisinstituudi dokumentidest. Antud info edastamine on rangelt keelatud!

90-ndate keskpaigas ehk Salatoimikute kõrgharjal otsustati kloonida Dana Scullyt mänginud Gillian Andersoni. Teadagi loodeti, et sari teeb Vapraid ja Ilusaid ning põhinäitlejatel peavad back-upid olemas olema. Kuid kõigile ootamatult sarja tase langes ning ühel hetkel olid teadlastel suur probleem: Neil oli 30 Gillian Andersoni, kuid turgu nendele polnud. Nii sokutati antud kloonnaisi erinevatesse kohvikutesse ja stripibaaridesse (väidetavalt olla ühte Lasso Baaris nähtud), kuid paar teravamat pliiatsit leidsid tööd ka teles ja kinos. Üks vale Gillian leidis endale tööd Adrian Monki abilisena samanimelises sarjas. Ehk andekaim vale Gillian varjunimega Virgina Madsen teeb karjääri Hollywoodis ning lisaks antud linateoses näitlemisele on ta ka näiteks Oscarile kandideerinud.

Miks ma sellest räägin? Seepärast, et see film on nii sitt, et sellest polegi midagi rääkida. Ühe lausega kokkuvõetult:”Pere kolib vähihaige poja pärast majja, mis kubiseb siia maailma kinni jäänud vaimudest.” Ei midagi õudsat, ei midagi ehmatavat, ei midagi huvitavat. Naljakas muidugi, et filmi reklaamitakse kui “tõsielu sündmustel põhinevat”.  Seda väljendit kuritarvitatakse viimasel ajal rängemalt kui altaripoisse katolikus kirikus. Kui inimene usub, et Nõid Nastja suudab vaime välja ajada, ei tähenda see, et ta ka tegelikult seda teeb.

haunting_connecticut

Advertisements

One Response to “THE HAUNTING IN CONNECTICUT”

  1. Kahjuks vaatasin ma seda filmi enne, kui olin käesolevat arvustust lugenud. Kahjuks on siin tegu täieliku ja puhta tõega.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: