THE UGLY TRUTH

theuglytruth1Inetu tõde imdb’s

Ameerika Ühendriigid

2009

lavastaja Robert Luketic

osades Katherine Heigl, Gerard Butler, Eric Winter jpt.

halb

Kunagi Keilas haridust omandades oli meil koolis selline Inglise keele õpetaja, kes pidas ennast sugumürsuks ja vändagängsteriks. Mees, kes väidetavalt olla ka kirjanik, oli võtnud enda pühaks ülesandeks antud tõe kuulutamise kogu maal ja lõppeks see õnnestuski tänu Kroonika nimelisele rämpsajakirjale ja Ärapanija nimelisele telesaatele, mis tegi mehele isegi temaatilise loo (youtube, märksõna “sugumürsk ja vändagängster”). Samas võis mehe jutus ka terake tõtt olla, sest tema väljaspool kooliprogrammi toimunud prantsuse keele tundile kogunes terve kooli suguvõimeline naispere. Kuna saatus mind alatasa nöögib, siis minu tee antud härrasmehega kokku ei puutunud ja sestap ma ei teadnud seniajani, millised need õiged vändamürsud ja sugugängsterid on. Nüüd tean.

Lisaks sellele näitab antud film väga hästi ära meeste ja naiste vahelised erinevused. Sellal kui mina proovisin end ärkvel hoida kinolõbustusega nagu “vaata filmi läbi pudeli” (ma ei mõtle selle all joomist) ja “tee endale plaksumaisikarbist müts”, siis kinos olnud tütarlapsed ja endised tütarlapsed olid filmist ekstaasis ja purskasid Coca-Colat läbi nina välja ja naersid läbi filmi hüsteeriliselt. Kusjuures naiskinokülastajate lemmiknali oli see, kui peategelane sai vibreerivatest aluspükstest orgasmi. Võta nüüd kinni, mis selle teadmisega peale hakata.

theuglytruth2

Advertisements

2 Responses to “THE UGLY TRUTH”

 1. No samad sõnad, sobib vaatamiseks kui ‘juhe väga sassis’ ning koos võileiva-ajalehe ja wc- pausidega st. kodus tv ees vedeldes.

 2. Ooooo eiiiiiiiiiiiii!!!

  Ma kujutan ette, et kui kõik need lõbusalt kõkutavad “naiskinokülastajad” pärast seansi lõppu paluda veel viivuks saali jääda ja panna nad valiku ette, et kumma mehega nad õhtu veedaksid…(valida oleks siis filmi peategelase või plaksumaisikarbist mütsi ja emotsioonivaba pilguga “meeskinokülastaja” vahel)….siis valiksid ENAMUS naisi kõhklemata peategelase.

  Kui blogi autor oleks vaevunud maisi järamise ja “meheks olemise” asemel väheke terasemalt filmi jälgima, siis ta oleks EHK märganud, et mees ei afišeerinud ENNAST kunagi “vändagängsteriks”. Kogu see “ugly truth” oli ÜLDISTAV, vaadatuna läbi meheliku maailmavaate.
  Ja ma tahaks näha meest, kes sügaval oma sisimas (rõhk sõnadel sügaval oma sisimas)ei nõustuks nende seisukohtadega lausutuna peategelase suu läbi.
  Kõva selge hääle ja silmavaatega tõe kuulutajaid paraku on tõesti raske kohata:).

  Aga…nojah. Selline puusalt tulistamine ja üldistamine sobib ka kindlasti mõnele “küll me oleme peened imestasid pika jalaga seened naiskinokülastajale”.

  Mina oleksin valinud peategalase:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: