Ninja Roboti TOP 6: Häirivad kinokülastajad.

Vahepeal postitasid erinevad blogijad agaralt oma top10 filme ja muid säherdusi tabeleid. Võtan minagi end kokku ja hakkan postitama oma top6 tabeleid (6 seepärast, et filmidegi hindamine on 6 palli süsteemis). Projekti nimi on “Nädalavahetuse eri” ja proovin igal nädalavahetusel mingisuguse top6 tabeli kokku panna. Kui jaksu ja aega jätkub muidugi. Niisiis, alustame.

Häirivate kinokülastajate TOP 6.

6. koht- Vales kohas istujad.

häirivate inimeste eri. koht 6.Kuidas ära tunda: Lähed omal kohale ja keegi juba istub sellel kohal.

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Juhatad inimese õigesse kohta või istud ka ise valesse kohta. Samas ise valesse kohta istudes võid hakata järgmisele inimesele selgitusi jagama ja asi päädib kaosega.

5. koht- Popkornisööjad.

häirivate inimeste eri. koht 5.Kuidas ära tunda: Neil on karp plaksumaisi käes, loogiline.

Kirjeldus: Ma ei saa siiani popkorni võlust ära. Soolased ja haisvad plönnid. Kuid asi pole haisus ja nende maitses, vaid selles, et popkorni söömine teeb spetsiiflist heli. Pole just eriti tore filmi nautida, kui sa kuuled filmi asemel popkornimälumist. Ja kahjuks on ühe teatavas Limonaadi nimelises kinos saalid popkornisööjaid täis.

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Umbes poole tunni möödudes on kõik oma karbid tühjaks söönud ja tunni möödudes ka hais hajunud.

4. koht- Seljatoen*ssijad.

häirivate inimeste eri. koht 4.

Kuidas ära tunda: Pidevad löögid vastu kinotooli seljatuge.

Kirjeldus: Ükskõik kui suured on kinotoolide omavaheline kaugus, ikka satub aeg-aegajalt su selja taha istuma Chuck Norris, kes pidurdamatult taob su seljatuge jalaga. Mõni mees teeb lausa löögiseeriaid, mis jätaks paljud treenitud mehed häbisse- löök vasaku põlvega, jalaga, jalaga, jalaga, löök parema põlvega ja otsast peale. Mõni jälle läheneb asjale rahulikumalt ja osutab seljatoele pidevat pinget.

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Esialgu palu “Kas te saaks mu seljatuge mitte nügida” ja kui see ei aita, siis kärata “Kas sa saad!”

3. koht- Hilinejad.

häirivate inimeste eri. koht 3.

Kuidas ära tunda: Enamasti mees ja naine, kes kannavad Armanit ja kellel on kahe peale 4 karpi Plaksumaisi ja 2 ülisuurt Coca-Colat.

Kirjeldus: Enamasti on filmi ees treilerid ja filmid hakkavad niigi 10 minutit hiljem, kui kavas märgitud (Plazas vähemalt). Kui ikka leidub inimesi, kes ei suuda õigel ajal kohale tulla ja hakkavad filmi alguses inimeste ees komberdama. Heal juhul lipsavad nad kiiresti ja vaikselt enda kohale, halvemal juhul otsivad 10 minutit oma kohta (naishääl üle saali:”Peeter, sa lähed valesse ritta juuuuu”) ja ajavad Coca-Colat sulle peale.

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Üks võimalus on seansi alguses kino uks seestpoolt harjavarrega kinni panna, kuid kergem võimalus on lihtsalt ära kannatada.

2. koht- Telefonirääkijad.

häirivate inimeste eri. koht 2.Kuidas ära tunda: Võimatu ära tunda, sest kõigil on mobiilid.

Kirjeldus:  See on täesti arusaadav, et inimesed unustavad mobiilid linastuse ajaks sisse. Ikka juhtub. Ja kui telefon peakski helisema, siis 90% inimesi lülitavad selle ruttu välja või ütlevad hiirvaikselt “ma olen kinos” ja lõpetavad kõne. Kuid ikka leidub idioote, kes peavad kõva häälega pidama monoloogi oma telefoniga:
“Olen kinos, ei saa rääkida”
“Mis ma vaatan vä? Kuule on mingi mõttetu õudukas”
“Terje tegi mida? Käi kanni”
“Ei, mul läheb normaalselt”
“Kuule jaa, kuidas endal läheb siis”
“Okei, kuule inimese on juba kurjad, räägime hiljem”

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Viska teda oma mobiiliga.

1. koht- “Mul on filmist pohhuj” kinokülastajad.häirivate inimeste eri. koht 1.

Kuidas ära tunda: Vähemalt 3-liikmeline umbes 15-aastastest tüdrukutest koosnev kamp. Reeglina on üks neist noor-emo, teine roosa noorbeib ja kolmas ülekaaluline, kuid siiski xs riideid kandev rokitibi.

Kirjeldus: Vahest harva satub ikka kinosaali seltskondi, keda film ei huvita. Eriti ränk oli selles osas eelmise aasta PÖFF, kus animefilmide ajal olid kinod täis vene noorukeid, kes huilgasid, sädistasid, tegid üksteisest pilti ja muid jubedaid asju, mida tänapäeva noored teevad. Kuid horrorseltskonnad ei küsi aega, ega kohta. Neid võid enda kõrvalt leida iga filmi ajal olenemata kinost ja seansist.

Kuidas ebameeldivusest vabaneda: Siinkohal pead olema kaval, sest tegu on eriti raskete vastastega. Nende keelamine ajab neid tavaliselt veel rohkem pöördesse ja omavahel jutlema. Samas füüsilise vägivalla kasutamine on ka keelatud. Mina igatahes nende vastu rohtu ei tea ja tavaliselt annan alla ja istun kuhugi etteritta.

PS: Piltidel puudub seos jutuga ja on vaid illustreerivad.

Advertisements

11 Responses to “Ninja Roboti TOP 6: Häirivad kinokülastajad.”

 1. Mind häirivad ka need, kes kui tuled on põlema pandud, kohe oma kohalt püsti kargavad ning siis ootama jäävad millal ülejäänud rida ka minekule saab, samal ajal ise aga ekraani varjates. Sel nädalal oli konkreetne juhus, kus meesterahvas tõusus püsti aga film ei olnud veel lõppenud ehk “mis edasi sai” tekst oli alles ekraanil. Ma konkreetselt ei näinud mitte midagi. Iseasi on ka see, et miks kino töötaja tuled juba põlema pani, oleks võinud ikka tiitriteni oodata. Austusest filmi tegijate vastu võiks vähemalt tiitrite alguses tuled veel kustus olla. Sõpruses vist nii ongi aga selles limonaadikinos mitte. Kuig sealsed hinnad on mulle juba vastuvõetavad 🙂

 2. Täpselt need samad kuus punkti ka ennast häirinud, ja küllap paljusid teisigi. Mõnikord ajavad tõesti nii vihale, et tahaks lihtsalt sellisel lärmaval seltskonnal (1. koht) kratist kinni võtta ja uksest hooga välja visata, suva, kuidapidi nad maanduvad või kui valusalt.

 3. Noo… on vaja kinno ronida!
  Ravi kõige vastu – hommikused seansid!

 4. Pigem viimased seansid, kui lapsed on juba ammu koju läinud 🙂

 5. mul on tulnud kokku puutuda ka sellise nähtusega, et vanaema oli oma umbes 5-6 aastase lapselapse ajaloolist filmi vaatama toonud ja siis poolihääli seletas kõike üle lapsele. stiilis – nüüd tädi ütleb, et ta armastab onu väga.

 6. Üks variant on veel see kui sinu selja taga istuvast seltskonnast üks on filmi varem näinud ja siis spoilerdab valjult teistele a´la “vaata, kohe tuleb see tibi nurga tagant välja”, ” ahh see pole veel midagi, lõpus lööb kutt teda labidaga” jne…

 7. Käisin täna õhtul kinos ja sisse jalutasid täpselt esimese koha omanikud. Ei olnud just kõige meeldivam.

 8. omaette kategooria on selgeltnägijad- ennustavad valjuhäälselt a la “see vend saab raudselt molli varsti” või “see tross saab lõpus surma niikuinii”…

 9. See telefonikõnenäide siin oli veel ok, aga ma olen kohanud ikka terve filmi rääkivaid tegelasi.
  Tuleb tunnistada, et viimati ma suutsin ise 2 punkti ühendada – nimelt saabusin sõbrannaga juba siis, kui film oli alanud ja meie kohtadel laiutasid 2 suurt umbkeelset memme, kes aru ka ei saanud, et kohad kuuluvad meile :). Oi, ma oleks alles pahane olnud, kui keegi oleks minu kõrval niipalju sehkendanud.
  Sõbralikus kinos need jamad õnneks puuduvad ja tavaliselt eelistan ma seda.

 10. Aga ikkagi, need tüübid kes enne seanssi ostavad omale liitrise limonaadi ja oma hernesuuruse põie tõttu siis 3 korda filmi jooksul vetsus peavad käima on mu jaoks jube häirivad.

 11. Viimatisest külastusest jäid meelde kaks tüüpi, kes kuulusid vales kohas istujate hulka. Vaesekesed pidid vähemalt 4-5 korda ümber istuma, sest pärast uue koha leidmist tulid järgmised inimesed ja tahtsid just nende kohti endale.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: