Ninja Roboti TOP 6: Parimad kinojoogid

Jätkame siis “Nädalavahetuse eri” sarjaga, mis seekord küll libiseb ajaliselt paar tundi juba uude nädalasse. Aga teen siis mõttetult ja lühidalt. Seekord võtan vaatluse alla joogid, mille najal on kinos filme lõbusam vaadata. Kui ühe filmi kannatab ilma keelekasteta ära vaadata, siis pikemate kinopäevade elik 2-3 seansi vaatamise puhul läheb ikka kurk kuivaks. Alljärgnevalt pakungi listi Ninja Roboti lemmikjookidest, mida filmi vaatamise kõrval luristada.

PS: Alljärgnevalt on üle loetletud ka mitmed kuritegelikud joogid, mida ei tohiks kinos tarvitada. Kui oled kinotöötaja, siis ära edasi loe. Aitäh.

6. Vesi

nv eri joogid 12345
Kõigi jookide ema lihtsalt ei saa tabelist välja jääda.

5. Tee
nv eri joogid 123456

Teed kodus kannutäie rohelist teed, paned selle termoskruusi, logistad trammiga pool tundi kinno ja tarbid jooki kinosaalis. Talvisel ajal on tee hea tervisele ja suvisel ajal hädavajalik, et teatud Limonaadikino jääkülmades saalides ära ei külmuks.

4. Coca-Cola
nv eri joogid 123Keegi on välja mõelnud, et kinos on jube tore juua keemiast kubisevaid mullijooke. Kardan, et see oli sama pullivend, kes mõtles välja plaksumaisi. Aga mis sa ikka hädaga teed, kui tuleb kinos hirmus joogijanu peale. Sprite`i või Fantat ikka ei jooks.

3. Alexander
nv eri joogid 1234

Tsiteerin Tartu Õlletehast: Alexander on võimas jõud, mis kustutab janu ning loob hea tuju ja mõnusa olemise. Täpselt nii ongi. Remargiks nii palju, et purgis olev samanimeline ollus on jälk.

2. Mahl

nv eri joogid 12Mahl on kõige tavalisem ja igapäevasem kinojook. Esiteks jätkub mahlapakist vähemalt terveks filmist. Teiseks saab mahla viisakalt jagada kaasvaatajaga. Kolmandaks on mahlasid nii palju erineva mekkega, et alati saad võtta uue maitse. Neljas punkt oli ka, aga see läks meelest ära.

1. Vein

nv eri joogid 1Ja võitja on loomulikult vein. Esiteks on veini pluss antud joogi universaalsus. Lähed naisega kinno romantilist komöödiat vaatamas- ostad pudeli punast veini. Lähed üksi saastõudusfilmi vaatama- ostad paar purki valget veini. Intelligentne jook, mis muudab halva filmi talutavaks ja hea filmi suurepäraseks.

Advertisements

3 Responses to “Ninja Roboti TOP 6: Parimad kinojoogid”

  1. Sa unustad konkreetselt ära energiajoogid mida noored ajavad tänapäeval sisse liitrite kaupa. Mu kodu kõrval pargis suitsetatakse ja juuakse energiajooki kuni vanus lubab üle minna siidrile/õllele. Vast ka kinos.

  2. Parim kinojook on ikka viski!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: