PÖFF 2009: YI NGOI

Accident imdb`s.

Hong Kong.

2009.

lavastaja Pou-Soi Cheang.

osades Loius Koo, Richie Ren, Michelle Ye jt.

Algab kõik ju põnevalt. Hong Kongis tegutseb neljapealine palgamõrvu sooritav grupeering, mida juhib Ho Kwok-fai elik Aju. Kuid tegu pole tavaliste “kuul pähe ja padavai minema” palgamõrvadega. Selle meeskonna tapatööd on viimseni läbimõeldud nii, et kuritöödest jääb mulje kui õnnetusjuhtumitest. Ühel vihmasel ööl, kui The Brain, Uncle, Woman ja Fatty on täide viimas järgmist tellimust läheb kõik valesti. Ho taipab, et keegi on neile kättemaksmas nende oma trikkidega. Algab pinev psühholoogiline thriller ja kassi-hiire mäng.

Kuni psühholoogilise thrilleri algamiseni on tegu väga laheda filmiga. Mõrv/õnnetuste planeerimist ja mõrvarite omavahelisi hõõrdumisi on põnev vaadata. Kuid kogu edasine lugu on laialivalguv ja ebaloogiline. Loius Koo annab The Brainina külla oma parima, et paranoiadest räsitud meest mängida, kuid kuna lugu ise on rämedalt auklik, siis pole temalgi midagi päästa.

 

Advertisements

2 Responses to “PÖFF 2009: YI NGOI”

  1. täitsa nõus…võtsime programmi, kuna tavapäraste hongkongi madistamistega võrreldes oli huvitavalt lahendatud ja ühtegi teist mõistlikku hongkongi actionit kätte ei saanud. johnnie to “vengeance” tundus väga seep (sorry, aga nii puist dialoogi pole kaua kuulnud), ip man ja goemon jäid leviõiguste tõttu kättesaamtuks..

  2. aga operaatoritöö oli ju kena

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: