PÖFFi päevik: 20. november

Teine katse PÖFFi päevikuga alustamiseks. Esialgu sai see postitus kustutatud, sest tundus, et maailmas pole nii maniakaalseid ja igavusse surevaid inimesi, kes mu päevadest lugeda tahaks. Aga mine sa kuradit tea. Et kõik ausalt ära rääkida, nagu oli, pean ma alustama sellest, et ma olen sellel PÖFFil infotöötaja ühes suures kaubanduskeskus/kultuurimajas ja just sellel reedel oli suur avalöök piletimüüjatele ja infotöötajatele. Tegelikult oleks mul pidanud tänane päev täiesti vaba olema,  aga mu süda läks kaastöötajanna H. “Kas sa äkki saaksid täna õhtul äkki tulla?” küsimuse peale süda härdaks ja nii ma tegin juba esimesel päeval niiöelda ületunde. Samas vaadates korraldajatiimi magamistundide ja töötundide suhet, siis ma ei saa absoluutselt kurta ja ega ma kurdagi. Esimene päev tööpostil oli lõbus ja seda peamiselt kahel põhjusel: 1. inimestele 200-st filmist selle 3  perfektselt sobiva soovitamine on paganama keeruline, kuid samas ka humoorikas. 2. Kohe PÖFFi boksi kõrval esines London Beat. Fuck yeah, ükski Best of 80`s plaat ei ole ilma nende loota “I`ve Been Thinking About You”. Kahju ainult, et nende live 1 loo pikkuseks jäi, aga mis sa vanahärradelt ikka rohkem soovid. Samas nooremad muusikud vokaal-instrumentaalkollektiivist HU? tegid märksa pikema kava.

Hilisõhtul sai ka kinosaalis PÖFFi avalöök tehtud ja seda Animated Dreamsi raames linastunud 9,99 dollari nimelise plastiliinifilmi abil. Okei film, mis ma muud oskan selle kohta ikka kell neli öösel öelda.

Filmisoovitus homseks (õigemini tänaseks):  Kell 16.00, Kino Sõprus,Nõukogude animeeritud propagandafilmid.” Tundub päris põnev värk olema. Kes jõuab, see võib muljetada.

Advertisements

7 Responses to “PÖFFi päevik: 20. november”

 1. Kirjuta muidugi pisikese pöffimutri elust, vähemalt minul on huvitav lugeda.

  Animated Soviet Propaganda on ilmunud ka neljadiskilisel DVD kogumikul. Endal ei ole küll isu tutvuda olnud.

 2. Kurat neid animeeritud propaganda asju on tundide viisi ju, ma ise kolmanda diski alguses.

 3. Ja kuidas senised 2 diski on olnud? Otsimisväärsed?

 4. Muide mis on juhtunud blogijatega ? Eelmine aasta oli PÖFFi elevus meeletu ning mõned mehed tegid blogi spetsnoi näidatavatest filmidest kirjutamiseks jms. See aasta sa üksi kirjutad 🙂

 5. Naljakas. Kirjutasin kommi valmis aga üles ei läinud miskipärast :/

  Okei mis halvasti see uuesti. Niisiis…

  Esimene disk oli suhteliselt igav.
  Teisel diskil oli head kraami juba märksa rohkem – jama ning kulda oli silmajärgi pooleks.
  Kolmandalt diskilt vaadatud vaid see http://www.youtube.com/watch?v=0w14HqgpV1k video, siiani üks lemmikuid.

 6. “Muide mis on juhtunud blogijatega ? Eelmine aasta oli PÖFFi elevus meeletu ning mõned mehed tegid blogi spetsnoi näidatavatest filmidest kirjutamiseks jms. See aasta sa üksi kirjutad”

  Esiteks. PÖFF pole peal, küllap põhiprogrammi algades ilmub veel mõni härrasmees ja neidis välja. Samas otsis PÖFF endale blogijaid, küllap nendelt (kesiganes valituks said) hakkab peagi juttu tulema. Nõme muidugi, et keegi Sleepwalkersist ja Animated Dreamsist pole sõnagi rääkinud (ja sama seis on olnud ka eelnevatel aastatel), aga ju nii suuri friike blogijates hulgas pole.

  Teiseks. Paljud niiöelda vanakooli blogijad on oma jutlemisega kolinud filmiveebi foorumisse ja jätnud blogi unarusse (tervitades näiteks Sopranot) ning uued tulijad näivad olevat Hollywoodi austajad või siis väga spetsiifilistest filmidest rääkijad. (Huvitav, kas ma liigitun ka niiöelda uueks tulijaks)

  Kolmandaks. Paljudel võib ka ränk surutis peal olla ja rahakott lihtsalt ei võimalda tänavu süvitsi PÖFFile sukelduda.

 7. Mõnest PÖFFifilmide blogijast on saanud nõnna suur PÖFFi fänn, et ta nüüd seal lausa korralduslikus komitees on ja ei leia enam sootuks mahti filmidest pikemalt kirjutada.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: