PÖFFi päevik: 22. november

Nonii-nonii-nonii, olen blogimisega paar päeva reaalsest ajast maha jäänud, aga pole vist hullu. PÖFFi päevadest tegelikult eriti midagi rääkida pole, sest peamiselt mööduvad minusuguse väikese pöffimutri päevad möödujatele filme soovitades ja muudel jooksvatel asjadel silma peal hoides ja midagi väga märkimisväärset polegi nagu juhtunud. Samas erinevad inimeste vihapursked ja möödapanekud on küll ropult naljakad, kuid kahjuks vaid hetkenaljad, mida hiljem edasi anda on raske, kui mitte võimatu.

Kusjuures üks huvitavamaid asju PÖFFi kaoses sees olemise juures on kõiksugu lugude kuulmine, asjadest mis aastate jooksul on võssa läinud. Päris häid pärl-olukordi on, aga solidaarsusest jätan need jutud avalikult rääkimata. Tsiteerides Nõid Serjoošat “Kes teab, see teab”.

Tegelikult ma hakkasin mõtlema, et kas mu reaalselt on üldse aega PÖFFI põhiprogrammi filme näha. Graafik on linastuste ajal nii tihe, et eesmärgiks sai võetud 10 filmi. Saab näha, ise olen selle numbri täis saamise osas väga skeptiline.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: