PÖFFi päevik: 26. november

Vaikselt hakkab olukord kiireks minema. Täna oli pidevalt seis, kus ühe suupoolega soovitad inimesele filme, teisega räägid mobiiliga. Samal ajal üks käsi annab kätte avamise kutset, teine käsi hoiab mobiili, kolmas käsi näitab inimestele, kust saab kätte Solarise kliendikaarte ja neljas käsi paneb infot seinale. Tempokas päev, mille jooksul polnud õieti aega suitsu teha ega süüa. Mõnus värk ühesõnaga.

Aga kuna homme (õigemini juba täna) algab niiöelda päris PÖFF peale, siis teeme homseks (õigemine tänaseks) soovituslisti filmidest, mida ise olen näinud:

17:30 Merehädaline kuul (Plaza)- Minu tänavuse aasta üks lemmikfilm, mille keskmes linna läbival jõel olevale jõesaarele merehätta jäänud mehest, tema enenseleidmisest ja armastusest. Kuratlikult naljakas ja kurb üheaegselt.

19.15 Mary ja Max (Sõprus)- tänavuse aasta parim animatsioon ja punkt.

21:00 Bronson (Cinamon Saku Saal)- Tõsielu sündmustel põhinev skisofreeniline vanglalugu Briti vangist Peterson/Bronsonist. Paar kuud tagasi kirjutasin nii ” Peterson ja tema alter ega Bronson jutustab ise oma vanglasse sattumise ja vangis oleku lugu. Vahepeal niisama tühjas mustas ruumis olles (Peterson) ning vahepeal suurel laval publikule rääkides (Bronson). Ühesõnaga segasest pässist segane film. Ja filmi esimene pool ongi üpris geniaalne- Bronson klassikalise muusika saatel tampimas süütuid vangivalvureid, Bronsoni viibimine hullumajas (mis on küll veidi ülepingutatud, aga just seetõttu lahe) jne. Aga kahjuks lavastajal tunni ja kolmekümne täitmiseks ideid nappis ja filmi lõpuosa oli mõttetu kummivenitamine”. Samas Kellavärgiga Apelsini filmi fännidele kohustuslik filmipala.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: