PÖFFi päevik: 28. november

Nonii, blogimiseks pole viimastel päevadel kohe üldse aega olnud. Aga mis seal ikka, peab vist jääma plaani juurde, et filmidest tulevad eraldi postitused peale PÖFFi ja enne jõule. Näiteks.

Laupäeva hommikune vahetus oli vist üsna rahulik, sest midagi löövat pähe antud päevast ei karga. Inimesed lõppeks leidsid PÖFFi infopunktid üles ja Solarise kaardi nõudlejad kadusid ära. Ühesõnaga äärmiselt  meeldiv, kuid tapvalt väsitav päev. Nii sai peale nelja korralikult välja magata ööd ja kolme sooja toidu vaba päeva vaatama mindud Sri Lanks sümbolismist kubisevat linateost Kahe maailma vahel.

See oli viga. Esiteks mu kurnatud vaim ei suutnud nii rammusat tükki alla neelata. Ja teiseks olen ma oma elus veel liiga vähe filme näinud ja mulle veel meeldivad filmid, kus ma saan mingistki loost kinni haarata. Samas filmi algus oli äge, eriti stseen, kus terve linn on täis puruks pekstud televiisoreid ja linnas jalutav Miki Hiir saab mässavalt jõugult tappa. Samas selliseid sisult arusaadavad ja vormilt geniaalsed lahendused põimusid kohal tammuvata ja uimaste stseenidega. Ühe sellise ajal, väga häbiväärselt kombel, suutsin ka 10ks minutiks ka magama jääda. Film on kohe kindlasti mõeldud VÄGA edasijõudnud filmifännile- tegelikult oleks väga huvitav teada, mida näiteks vanurfilmiblogijad a la Trash sellest arvavad.

Teine film, Machan oli väsinud kehale ja vaimule palju värksendavam.

Tõestisündinud lool põhinev lugu kahest Sri Lankalasest, kes peale mitut ebaõnnestunud viisa taotlemise katset klopisavad kokku meeskonna tuttavatest, kes soovivad Hapukapsa ja Bratwursti kodumaale emigreeruda. Nende kahjuks räägib asjaolu, et keegi neist ei täpselt mängu reegleid ja meeskonda kogunevad põhiliselt väetid, paksud ja vanurid. Väga südamlik ja nauditav film, mis väidetavalt oma täis saalidega olevat antud PÖFFi üks suuremaid üllatajaid. Julgen soovitada. Samas näib, et kõik Vitamiinilaksu filmid on meeldivalt positiivsed ja head.

Advertisements

One Response to “PÖFFi päevik: 28. november”

  1. Kahe maailma vahel.
    No – ausaltöeldes see oli ikka halb film. Lugu polnud, seosed olid ajuvabad, heli oli kuskil metsas ja pilt kole.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: