TWILIGHT: NEW MOON

Videvik: Uus kuu imdb`s

Ameerika Ühendriigid

2009

lavastaja Chris Weitz

osades Kristen Stewart, Taylor Lautner, Robert Pattinson jt.

Vampiiripoiss Edward ja inimtüdruk Bella ilus suhe saab äkitselt otsa, kui Edward teatab, et nende suhe on tüdrukule eluohtlik ja ta ei saa endale sellist vastutust lubada. (Kujutate ette küll olukorda, kui vampiiridega koos sünnipäeva pidades hakkavad Bellal “need päevad kuus” ja terve tuba läheb vampiire hullutavat verearoomi täis.) Nii jääbki Bella üksi, põeb paar kuud oma purunenud pubeka-armastust ja hakkab vaikselt sõbralikult lähedaseks saama indiaaninoormees Jacob “võtan kümnesekundilise ekraanilviibimise järel särgi seljast ja olen terve ülejäänud filmi palja ülakehaga” Blackiga. Kuid oh häda ja õnnetust, ka Jacob teatab ühel päeval, et nende vaheline sõprus pole võimalik ja jookseb palja ülakehaga metsa. Hiljem tuleb välja, et Jacob on libahunt ja tulevad mingid libahundi vs vampiirid teema, aga see selleks. Igatahes samal ajal tahab Edward enesetappu teha, sest ta mõtleb, et Bella on surnud, aga neidis jõuab viimasel hetkel kohale ja päästab päeva.

Imal ila, mis ma muud ikka oskan öelda. Vähesed positiivsed küljed, mis olid esimeses filmis (nt võitlustseenid ja mööndustega ka põnevus) on teiseks filmiks asendunud kahe tunnise “Elu ilma sinuta on mõttetu” halamisega. Ja kui tuleb hetkeks tunne, et filmi tuleb elu sisse (Itaalia aadlikvampiirid eesotsas Michael Sheeniga) saab film läbi.

Advertisements

3 Responses to “TWILIGHT: NEW MOON”

  1. Ja mina arvasin, et 2012 on pask film… oi kuidas ma pean nüüd oma sõnu sööma… 🙂

    Videviku esimene film oli just vaadatav mõningase pinge ja võitlusstseenide pärast, need jäeti nüüd ka siit välja ja… kohutav ajaraisk ikka see film.

  2. Ega sellelt filmilt ei saagi ju muud oodata kui imalust. Need kes lähevad kinno midagi muud lootes on veidi naiivsed.
    Ja muideks, mitte Uus kuu vaid Noorkuu 😉

  3. vana aasta õhtul vaatan mõlemad järjest ära, ehk jään terve mõistuse juurde !!!

    – Fortuuna soosib julgeid

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: