VALENTINE’S DAY

Valentinipäev imdb’s

USA

2010

lavastaja Garry Marshall

osades Jessica Alba, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Anne Hathaway, Queen Latifah, Taylor Lautner, Julia Roberts jpt.

Mis oleks veel temaatilisem valentiinipäeva veetmise viis, kui valentiiniteemalise filmi vaatamine kinos. Romantikamees nagu ma olen sai mindud vaatama filmi “Valetine`s day”.

Filmi mudel on lihtne: Esiteks võta kümmekond tuntud näitlejat alates superbimbost Jessica Albast, naistemärjutaja Bradly Cooperist, lõpetades Hollywooodi esikõrvikute Jessica Garneri ja Julia Robertsiga. Teiseks mõtle välja kümmekond tüüpilist suhteprobleemi: mees petab naist; mees armastab naist; naine armastab meest; mees armastab meest; naine ja mees on sõbrad, aga pole veel aru saanud, et armastavad teinetest; laps armastab last; pensionär pensionäri; teismeline poiss, kes tahab oma lennukiga angaari sõita ja nii edasi. Film nagu sõit Ameerika mägedel, mille ajal sööd suhkruvatti ja jood siirupit ning kust maha tulles oksendad suures kaares murule.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: