LEGION

Legion imdb’s

Ameerika ühendriigid

2010

lavastaja Scott Stewart

osades Paul Bettany, Dennis Quaid, Adrianne Palicki jpt.

Mõnikord on filmi hea vaadata täiesti tühjalt lehelt. Leegionit vaadates polnud ma näinud ühtegi inglitega plakatit ja samuti magasin maha filmi esimesed minutid. Niisiis oli see minu jaoks suur pauk, kui filmi keskpaigas selgus, et Paul Bettany on ingel ja tegu on kristliku märuliga. Olekski võinud ju selle inglivärgi treilerites ja muus reklaamis saladuseks jätta, sest see üllatus oli ainus asi, mis mind filmi juures võlus. Teine pauk oli muidugi see, et Dennis Quaid mängis filmis. Õõõõhhh.

Ausalt öeldes nägin ma seda filmi kuskil jaanuaris. Ma siis mõtlesin, et jätan kirjutamise sellesse aega, kui linateos kinodesse jõuab, aga praeguseks suurt midagi enam meeles pole. Ju siis oli nii nigel film. Parimad asjad filmi juures olid muidugi Dennis Quaidi ühelauselised kõva-mees-fraasid. A la karmihäälselt öeldud “Ma ei usu jumalasse” laused. Ma jätan päevapealt blogimise, kui Dennis Quaid teeb mingis filmis mitte-ülepingutatud-rollisoorituse.  Suurim pettumus oli, et lõpuks ei tulnud Jumalat, kes oleks kõigile inglitele molli kütnud ja lõpuks ise Dennis Quaidilt molli saanud. Kuid küllap jäetakse midagi järje jaoks ka. Zombid olid üpris eriskummalised- vahepeal olid zombid ja siis vahepeal ei olnud ka. Jumal tegi ikka täielikku haltuurat. Miks peaks Jumal üldse inimesed zombideks muutma, kui ta nendega rahul pole? Kas Jumalal oli siis lootus, et zombi-inimesed järgivad paremini kümmet käsku? Täpselt sama arusaamatu nagu, miks see film valmis tehti.

Advertisements

3 Responses to “LEGION”

 1. tegu on kristliku märuliga/-/

  Seda ta kahjuks ei olnud.
  Kristlaste tehtud molliandvate inglitefilmini on veel vast paarkümmend aastat arenguruumi, AGA kui ta oleks olnud kristlik märul, siis ta oleks kordades vaadatavam(loe: naljakam,debiilsem, masendavam) olnud kui see praegune rahajumala kummardajate tehtud käkerdis.

  Amen

 2. Aga millal see CC Plaza kommertspask otsa saab ja headest filmidest juttu tuleb?
  OK. Shutter Island oli hea film. Aga Legion?! MIKS?!!
  Ajaraisk, raisk!
  🙂

 3. Headest filmidest tuleb siis juttu, kui mul tekib nii palju raha, et Artises järjepidavalt käia saan. Blogi hingab enam-vähem ühes rütmis minu kinoskäikudega ja praegu on lihtsalt kahetsusväärselt niimoodi juhtunud, et Plaza omab.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: