Romantilise komöödia lahing: DATE NIGHT vs THE BOUNTY HUNTER

Põrgulik kohting vs Pearahakütt

Kuidas veetis minusugune heteroseksuaalne mees oma reede õhtu? Istusin pubis ja vaatasin jalgpalli. Olge nüüd. Istusin kodus ja vaatasin asjalikke filme. Oh, ei. Arutasin sõpradega maailma asju. Ei. Istusin neli tundi kinos ja vaatasin kahte tobedat romantlist komöödiat? Ding-ding-ding-ding, jackpot.

Jah, nii see on. Mingil kummalisel sisemisel sunnil sai tõepoolest vaadatud kaht kinos vähemal ja rohkemal määral laineid löövaid romkomme. See, et minu sisemine sund oli tegelikkuses mu naispoole sund pole antud hetkel oluline. Kuid kindlasti närib tuhandete inimeste hingi küsimus, kumb kahest filmist on parem. Et antud küsimusele vastus saada, peab appi võtma Ninja Robot patendeeritud romantilise komöödia testi.

Sisu

Põrgulik kohting- rutiini mattunud keskealine paar üritab oma suhet äärelinne kalarestoranis toimuvate kohtingute abil üsna ebaõnnestunult värskena hoida. Seekord otustatakse tegutseda teisiti ning Phil ja Claire suunduvad linna moodsaimasse restorani. Kohale jõudes nad avastavad, et söögikohas pole ühtegi vaba lauda. Et õhtu rikutud ei saaks omastab paar võõraste inimeste poolt kinni pandud laua. Peagi selgub, et laud oli kinni pandud kohaliku maffiapealiku poolt tagaotsitud paari poolt, keda nüüd aetakse nendega segamine. Nii peavad ontlikud paar kasutama kõiki oma oskusi, et politsei ja kujategijate eest põgenedes ellu jääda ja oma nimi puhtaks pesta.

Pearahakütt- rahahädas Milo teenib elatist kohtust eemalehoidavate inimeste vangitoimetamisega. Ühel päeval saab pearahakütt endale tööotsa, mille sisuks on oma endise naise Nicole`i trellide taha toimetamine. Sellega ei suuda ajakirjanikust naine mitte kuidagi leppida, sest ta on jälile jõudmas valguskartvatele sündmustele. Nii peab ekspaar kasutama kõiki oma oskusi, et politsei ja kurjategijate eest põgenedes ellu jääda.

Tehtud-nähtud shit mõlemal juhul elik 0,5 – 0,5 viik

Naljad

Põrgulikus kohtingus oli 3 nalja, mille peale ma naersin. Näiteks nägusid tegev ja karjuv kumminäoga neeger toimib minu puhul alati. Pearahakütt jäi minu naerutamise osas nullile.

Põrgulik kohting 3- Pearahakütt 0

Meespeaosad

Steve Carell mõttetu mehena on naljakas, Gerard Butler pearahakütina pole. Nii lihtne see ongi.

Põrgulik kohting 1- Pearahakütt 0

Naispeaosad

Tina Fey on äge keskealine naine. Aga me ei lähe ju kinno ägedaid keskealisi naisi, vaid tisse vaatama. Ning Anistoni tissid rokivad!

Põrgulik kohting Tina Fey ägeduse eest 0.5 punkti -Pearahakütile kahe Anistoni tissi eest 2 puntki.

Kõrvalosalised

Ma ei kujuta ette kustkohast Pearahaküti tegijad kõik need kõrvalosalised kokku krabasi. David Caruso nimelisest halbade näiteljate klubist? Üks andetud ja tobedam kui teine, tõesõna. Eriti häiriv oli vuntsidega kõrvalosatäitja, kelle nime ma isegi ei vaevu imdb`st vaatama. Mees üritas kogu hingest nalja rebida, aga tegelikkus oli tegu ühe häirivama ja tüütuma kõrvaltegelasega läbi aegade.

Vastupidiselt Pearahakütile, suutis Põrgulik kohting 100% täkkesse panna. James Franco ja Mila Kunis on niigi kindla peale minekud. Suvalise vene modellimõõtu naise, kelle ainuke rida on “teie meiga seksi tegema?” sissetoomine oli risk, mis õigustas. Aga isegi Mark Wahlberg oli terve filmi palja ülakehaga patseerinud ja “ma olen äge” suhtumisega detektiivina lahe. Jah, te lugesite õigesti- Mark Wahlberg oli lahe.

Põrgulikule kohingule Kunise, Franco, “teie meiega seksi tegema” näitsiku ja Wahlbergi eest 4 punkti, Pearahakütile 1000 tobeda kõrvalosalise eest -1000 puntki.

Filmi lõpplahedused

Igavad ja mõttetud. Kõik pahad on katusel ja ühtäkki tuleb politseihelikopter, mis nad kinni võtab versus veel klassikalisem tulistamisstseen laohoones.

0-0

Imaluse miinuspunktid

Mõlemad filmid suutsid üllatavalt hästi vältida liigset imalust ja sestap mõlemale ka ainult 5 miinuspunkti.

Muu

See kategooria on olemas vaid seepärst, et mu hindeskaalas pole Pearahaküti väärilist hinnet elik -1003,5 ja seetõttu saab film 1004,5 punkti niisama.

Lõppskoor

Põrgulik kohting 4/6 ehk okei

Pearahakütt 1/6 ehk uskumatu kräpp

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: