PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME

Pärisa Prints: Ajaliiv imdb’s

Ameerika Ühendriigid

2010

lavastaja Mike Newell

osades Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina jpt.

Nagu öeldud, pingutan ma järgmistes postides oma ajuollust, et suve alguses nähtud filmidest paar rida kirjutada. Kuid 2 minutit pingsat mõttetetööd Pärsia Printsi filmist ei toonud esile mitte ühtegi mälestust. Jake Gyllenhaal jooksis küll ringi, aga kus, kellega, miks, kes võitis, kes oli paha, kes hea ja mis üleüldse toimus- täiesti hall ala. Masendav. Muidugi on võimalik, et mängus on alkoholifaktor, aga ma kahtlen selles. Samas maailma kõige igavam ja flegmaatilsem telekamäng ei väärigi paremat linateost (No t*ra, kui mängus prints hüppas üle augu, siis nägi asi välja umbes nii- prints hüppab aegluubis, kukub aegluubis vastu äärt, vinnab end aegluubis üle. Ja nii iga paganama augu juures). Ühesõnaga raisatud 2 tundi elus.

Advertisements

10 Responses to “PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME”

 1. Kurat, ja mul on täpselt sama idee – alustada meenutamist. PoP sai juba kirja pandud, Inception ootab oma järge, aga kui sa veel Kick-Assist ja Hot Tub Time Machinest kirjutad, siis on küll planeedid sirgel joonel.

  PoP mulle meeldis (nii mäng kui film). Ja oota, millist mängu sa nüüd mõtled? Kõige esimest või? – http://www.youtube.com/watch?v=_zyQ_OVyhNE

  Või oli sul Sands of Timega probleem?

 2. metsavana Says:

  Tegemist oli algselt ikka esmalt arvutimänguga ja väga hää arvutimänguga. See aegluubi värk oli mingi suborile portimise kala äkitse?

 3. metsavana Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=SjiObmXtuGg tõenäoliselt põnevam vaatamine kui film.

 4. Oh raisk, üle aukude hüppamine, aukudesse kukkumine ja mingite turbanipedede poolt pooleks hakkimine oli äge.

  Oli vist jah siin-seal nagu aegluubis. Hüppasid vastu lage, läks ikka mitu sekundit mööda ja siis kukkus alles sulle mingi plaat pähe, mis su ära tappis ja avaldas mingi tähtsa salakäigu

 5. “Kurat, ja mul on täpselt sama idee – alustada meenutamist. PoP sai juba kirja pandud, Inception ootab oma järge, aga kui sa veel Kick-Assist ja Hot Tub Time Machinest kirjutad, siis on küll planeedid sirgel joonel.”

  Ole maailmalõpuks valmis

  “Oli vist jah siin-seal nagu aegluubis. Hüppasid vastu lage, läks ikka mitu sekundit mööda ja siis kukkus alles sulle mingi plaat pähe, mis su ära tappis ja avaldas mingi tähtsa salakäigu”

  Huh, ma hakkasin juba on videomängumälus kahtlema, aga vähemalt keegi kinnitab mu mälestusti. Aga mille poolest see mäng äge oli, sellest ma ei saa siiani aru.

 6. ma südamest loodan, et selle filmi majandusnäitajad panevad järgmise produtsendi, kes mõnd suurejoonelist vaatemängu linale tuua kavatseb , veidigi mõtlema (näiteks stsenaristi meeskonda kaasamisele).

  ei ole filmi näinud ja ei kavatsegi vaadata. usun, et treileril põhinev eelarvamus antud teosest on isegi liiga hea.

 7. Stsenaristid on pededele. Pigem oleks pidanud filmi 3d`na tegema ja kassa olnuks garanteeritud.

 8. Jah, kas nüüd suurejooneliste paugutamiste puhul nii radikaalset teed minna, et stsenaristidest rääkida. On tarvis plahvatused lihtsalt õigesse rütmi saada. Montaažimehele rohkem raha. Uskuge mind kui plahvatused on õigete vahedega, siis film läheb ise, nagu valatud.

 9. aga one-linerid? ma leian, et et üks korralik one-liner asendab edukalt üht kõva pauku. ja kes see muu neid ikka välja mõtleb kui stsenarist.

  kas näiteks Terminaator 2 oleks sama hea film, kui I’ll be back asemel oleks Arnoldi pea plahvatanud või Matrix oleks Commandos lihtsalt vaikse mühatuse saatel läbi puuritud, ilma legendaarse Let off some steam tsitaadita?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: